+420 774 470 341

Dárkové poukazy

  • Dárkové poukazy

Přemýšlíte, jak obdarovat své děti, blízké či přátele? Nejste si ale jisti výběrem dárku? Udělejte to jednoduše! Kupte Dárkový poukaz obchodního centra Central Most a výběr toho nejlepšího dárku nechte na nich!

Jaké poukázky nabízíme

Dárkové poukazy si můžete zakoupit v nominálních hodnotách 100 Kč, 200 Kč a 500 Kč na naší recepci (v přízemí u travelátorů k Albertu). Poukazy obdržíte v exluzivní dárkové obálce, není nutné již balit.Původní dárkové poukazy jsou stále platné a je možné je v prodejnách uplatnit do data uvedeného na poukazech.U nových dárkových poukazů je platnost 6 měsíců od data zakoupení. Datum platnosti je uveden na zadní straně dárkového poukazu. dárkové poukazy dárkové poukazy dárkové poukazy dárkové poukazy


Jak si poukázky zakoupit

Dárkové poukázky je možné zakoupit na recepci obchodního centra, každý všední den od 13 do 17 hod.

Objednávka poukázek pro firmy

Dárkové poukázky pro podnikatelské subjekty nebo pro fyzické osoby v hodnotě nad 20 tis. Kč je nutné objednat přes objednávkový formulář. Platba je možná při osobním odběru na správě centra nebo převodem na účet. Poukázky je možné vyzvednout na správě obchodního centra nebo zaslat na dobírku.

Kde uplatnit poukázky

Dárkové poukazy lze uplatnit v obchodech označených samolepkou „Přijímáme dárkové poukazy”.Dárkové poukazy lze uplatnit pouze v celé jejich nominální hodnotě v každém jednotlivém obchodě, na dárkové poukazy se nevrací a není možné je směnit za finanční hotovost.Dárkové poukazy nelze též "rozměnit" za dárkové poukazy v nižších hodnotách na recepci obchodního centra.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít