+420 774 470 341

Jak se k nám dostanete

  • Jak se k nám
    dostanete

Obchodní centrum leží přímo ve středu města Mostu, dopravní spojení k centru je velmi dobré.

Autem - Pokud přijíždíte od Loun/Prahy/Žatce/Bíliny jeďte výjezdem na Most – centrum/Braňany, na kruhovém objezdu vyjeďte 1. výjezdem na Rudolická, na třetím kruhovém objezdu vyjeďte 3. výjezdem na Budovatelů, jeďte  1,5 km rovně, poté odbočte vlevo do ulice Jaroslava Průchy, za křižovatkou vlevo do podzemního parkoviště.

Pokud přijíždíte od Chomutova/Litvínova sjeďte z silnice č. 13 výjezdem na Chomutov/Litvínov/Most – centrum/13, na kruhovém objezdu vyjeďte 3. Výjezdem na Chomutovská, poté na kruhovém objezdu 1. Výjezdem na Budovatelů, jeďte  1,5 km rovně, poté odbočte vlevo do ulice Jaroslava Průchy, za křižovatkou vlevo do podzemního parkoviště.

MHD - Několik metrů od obchodního centra v ulici Budovatelů je tramvajová zastávka linek č. 1, 4 a 7, které zajišťují spojení mezi městy Most a Litvínov, dále tramvajové linky
č. 2, která zajišťuje dopravní spojení mezi středem centra a vlakovým nádražím Most. Autobusové spojení je zajištěno ze všech směrů města, přímo u obchodního centra jsou zastávky autobusových linek č. 5, 16, 17, 25, 30, 31, 50.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít