+420 774 470 341

Jaro - Léto 2016

  • Jaro - Léto 2016

Právě vychází Central Magazín Jaro / Léto 2016

Milí zákazníci, právě vychází nový MAGAZÍN JARO/ LÉTO 2016!

Jaro je již v plném proudu, a právě proto jsme pro vás připravili a vybrali nové trendy nejen na jaro, ale i na léto letošního roku, které najdete v našich obchodech. Jarní kolekce jsou plné zářivých barev a nejrůznějších doplňků. Přirozené je vítat jaro v dobré náladě a dobré kondici.

S nákupy Vám poradí Veronika Kašáková, která se stala novou tváří našeho módního fashion blogu.

Ale nejen módními novinkami, které nabízí pro inspiraci i náš magazín, žije váš Central v tomto období. Můžete se těšit na nově připravované obchody a služby, jako je obchod se sportovním zbožím Regatta (1. patro) a dárcovské centrum Sanaplasma (2. patro).

Nakupujte ještě výhodněji, soutěžte o spoustu zajímavých cen a využívejte výhody členů klubu. Více informací o výhodách členství v našem KLUBU najdete na stránkách www.centralklub.cz nebo přímo v našem info koutku ve 2. patře.

Navíc až do 9. května můžete soutěžit o APPLE IPHONE 6S SILVER, APPLE IPAD MINI 4 WIFI SILVER, kávu na každý den po dobu 2 měsíců zdarma v Lagarto Cafe a další skvělé ceny. Stačí se stát členem klubu, nakoupit v našem centru v minimální hodnotě dvěstě korun a účtenku zaregistrovat na www.centralklub.cz.

Dále probíhá soutěž o novou Rodinu Centralu 2016, která je plná novinek a kterou si 14. 5. 2016 společně zvolíme při oslavě již osmých narozenin obchodního centra.

Nezapomeňte proto sledovat také náš web a facebook, kde vás pravidelně informujeme

o veškerém aktuálním dění.© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít