+420 776 417 669

info@centralmost.cz

Obchody
a služby

Kenvelo

Umístění obchodu

Kenvelo

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako jsou šátky, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako je bižuterie, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.

 

KVLby KENVELO: URBAN ESCAPE - podzim zima 2017/2018


Budík – pospat si - "ještě 5 minut" – dopravní ruch – zvuk klaksonu - "uzávěrka je dnes!"! Ne, tohle není scéna z filmu, je to každodenní chaos, kterému všichni čelíme.

Proto pro sezónu podzim zima 2017/ 2018 přichází KVL s výzvou ve formě URBAN ESCAPE. Příjemnější prožití našich každodenních událostí.

Začněte svůj den pozitivním postojem a dokončete svou zprávu v oblečení, které se rozhodnete nosit.

Oblečení s příběhem, ve kterém vytváříte vzpomínky.

Vaše oblíbené džíny, nová košile, lehký svetřík a cool bunda, protože "může být večer chladno, když se chystám setkat spřáteli".

Nová sukně a halenka, která dělá vaše oči krásnější, "pro schůzku v kině s hezkým klukem z večírku".


DÁMSKÁ KOLEKCE

První část kolekce tvoří přechod od léta k podzimu a počítá s pohodlným oblečením, které dovoluje ženám být tak trendy a dostatečně volné, aby si podmanily každodenní rutinu.

URBAN ESCAPE s halenkami v čistých liniích, měkké materiály a barvy, směs denimu a eko-kůže, oblečení, které splňuje různé směry stylu: punk, škola, skandinávský minimalismus.

Kostkované košile se staly klíčovými prvky a podle stylistů KVL by KENVELO se nosí s eko-koženými sukněmi, plisovanými sukněmi - vše provzhled punku - nebo s indigově zabarvenými džínsy pro outfit do školy.


Zajímavé v této sezóně jsou průstřihy v oblečení určeném pro ženy. Skutečné průstřihy, protože módní návrháři KVL by KENVELO vytvořili pro extra neformální modernu kolem ramen otvory transformující základní prvky ve smyslné.


Základními prvky kolekce jsou bundy, blejzry a bombery - díky své funkčnosti,ale také kvůli své všestrannosti. Blejzry různých textur a padnoucího střihu určené pro ženy, které dávají přednost různým stylům - od neformálních po elegantně ležérní až elegantní.

Textilní bundy a eko-kožené bundy určené pro dynamické ženy, které vědí, co chtějí. Vše pro úspěšný URBAN ESCAPE:


Bohatý segment této kolekce tvoří šaty - oblečení, které díky své kvalitě a komfortu lichotí siluetě žen.


PÁNSKÁ KOLEKCE

V této sezóně přináší KVL řadu dokonalých kusů pro bouřlivý městský život, kdy je velmi důležité si udržet určitý moderní a neformální styl.

Velká část kolekce tedy zahrnuje bundy, elegantně ležérní kalhoty zvolných materiálů, jednobarevné košile s jednoduchou texturou. Co vás příjemně překvapí, je kvalita materiálů, na kterou seznačka zaměřuje.


V pulzující oblasti URBAN ESCAPE je využívána neformální linie a nezbytnými se stávají funkční prvky kolekce: vesty, bombery výrazných barev, bavlněné mikiny a blůzy.

Každodenní aktivity mají dokonalého komplice, ať už jdete do kanceláře, do školy nebo jedete na víkend. Pohodlné kalhoty, džíny klasického střihu a různých odstínů modré barvy, trička s potiskem a lehké blůzy - vše je snadné kombinovat, aby se váš život stal každé ráno trochu jednodušším.


Další informace:

Andreea Beltic Cartu

PRKVL Romania

andreea@alo-moda.ro

tel.: 0732.105.476Telefon 602 169 178
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít
Akce Právě probíhající akce

Slevy až o polovinu! - Zastav se až do Ježíška... Kenvelo!

Slevy až o polovinu!

Akce platí od: 28.11.2017 do 24.12.2017

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít