+420 776 417 669

info@centralmost.cz

Obchody
a služby

Kenvelo

Umístění obchodu

Kenvelo

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako jsou šátky, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako je bižuterie, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.


KVL od společnosti KENVELO: STAROVĚKÝ NÁMOŘNÍK - jaro–léto 2018


Plachty, akvamarín, hluboké moře, stopy v písku, vůně mořského vánkua zvuk vln. Nejedná se o živou reportáž z dovolené, jen jsme sezasnili s očima otevřenýma nad kolekcí KVL od společnosti KENVELO pro jaro a léto 2018.

Uklidněte svou nedočkavost a dychtění po dovolené s kousky z nové kolekceinspirované mořskými prvky a nechte se obejmout vánkem.

DÁMSKÁ KOLEKCE 

První část kolekce, která je již v obchodech, přináší se svýmispecifickými kousky přechod ze zimy do jara: lehká saka, kardigany, tenké svetry, vesty a dnes už klasické džíny.

Sezónní trendy se dále drží námořní inspirace, přičemž paleta barevje důležitým prvkem pro vykreslení letní krajiny.

Kolekce KVL od společnosti KENVELO je tvořena pohodlnými styly, díky nimžse žena může cítit elegantně i pohodlně s příznačnýmivibracemi dovolené.

Obraz starověkého námořníka tvoří modře pruhované halenky,aplikované záplaty, několik odstínů denimu, pruhované vesty v odvážných, kontrastních barvách.

Košile jsou klíčovým kusem, které byly získané na dovolené na pobřežístarobylého města. Přicházejí v mnoha tvarech a texturách: vypasované s rukávy ohrnutými v ženském stylu, se čtverci nebo kárované, případně naopak v denimu s květinovou výšivkou.

A protože na moři je vítr stálým a spontánním společníkem,jsou velmi důležité doplňkové kousky: lehká sáčka a pruhované vesty, to vše v mnoha barvách, od neutrálních odstínů až ponejintenzivnější oranžovou.

Všechno spojuje denimová linie, několik modrých tónů připomínajících moře ve všech jeho březích. Kolekce KVL od společnosti KENVELO je určena pro všechny siluety, obejme ženské tělo a přispívá k jeho tvarování.

PÁNSKÁ KOLEKCE

Mimořádně mužské téma, starověký námořník těží z moře a jeho břehůprostřednictvím směsi specifických textur a barev.

S příchodem jara přináší kolekce KVL od společnosti KENVELO řadu dokonalých kousků pro aktivní život, kdy funkčnost žije v dokonalé symbióze s ležérními výraznými prvky v elegantním mužském stylu.

Ležérní by bylo klíčovým slovem, které v sobě spojuje denimovou linii,pohodlné blůzy nové kolekce, ležérní měkké kalhoty z lehkých tkanin a jednobarevné košile s hladkou strukturou.

Co vás v této sezóně příjemně překvapí, je kvalita materiálů,jež se stává hlavním zaměřením značky.


Telefon 602 169 178
Facebook Přejít na stránku
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít
Akce Právě probíhající akce

HAPPY EASTER vše -50 % - Akce HAPPY EASTER vše -50 % z původní ceny, akce se nevztahuje na modely Best price. 

HAPPY EASTER vše -50 %

Akce platí od: 22.3.2018 do 26.3.2018

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít