+420 776 417 669

info@centralmost.cz

Obchody
a služby

Kenvelo

Umístění obchodu

Kenvelo

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako jsou šátky, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.

Obchod Kenvelo je správná adresa pro nejaktuálnější módní trendy nejen oblečení, ale i různých doplňků jako je bižuterie, tašky nebo boty. Když máte osobitý, silný a odvážný módní styl, vybočte z davu a oblečte si Kenvelo. Nejde jen o obdiv, jde hlavně o vaše sebevědomí. V oblečení Kenvelo se stanete fenoménem své ulice, školy, města.

 

KVL jaro-léto 2017: pro nové začátky! 


Jaropřináší nové začátky a spolu s nimi v našich myslíchrozkvétají představy o bezpočtu cest, které nás v následujícíchměsících čekají.

Jakéby to bylo, prožít každý den jako velké dobrodružství azároveň být v každém okamžiku věrný koncepci "cestovánínalehko"? To je výzva KVL!

Životje jako cesta, váš šatník plný oblečení, které vás inspirujea dává vám energii už jen tím, že je každý den nosíte!

Tričkas panoramaty nejoblíbenějších měst, festivalovými plakáty,karnevalovými barvami a velkým množstvím pozitivního životníhopostoje!

KolekceKVL od firmy KENVELO pro jaro a léto 2017 je určena pro ty, kdožijí v městské džungli, zatímco sní o tropických plážích anekonečných prázdninách.


KO L E K C E   P R O   Ž E N Y

Kolekcepro ženy byla navržena vyváženými liniemi, které v sobě mísísportovní a ležérní styl; jde o dynamickou, vzájemněkombinovatelnou kolekci plnou osobního kouzla.

Oblečenívolného střihu je HITEM sezóny a nosí se ve štědrýchstylistických kombinacích - trička s jednoduchými nebo veselýmipotisky v kombinaci s prošívanými bundami nebo vestami a širokýmipohodlnými jersey kalhotami. Váš den bude jako výlet do hlavníhoměsta světa, ve kterém budete objevovat ulice, památky a novázajímavá místa.

Experiment"cestování nalehko" pokračuje: v kolekci KVL navrženépro jaro a léto 2017 se nové džíny perfektně hodí k tenkýmisvetříkům v různých letních barvách, ale také k mikináminspirovaným námořní tématikou, které nám připomínajídovolenou na riviéře. Bundy z EKO kůže zajistí hladký přechodz časného jara do léta a pletené svetry vám budou dělatspolečnost od chladných ranních hodin až do večera na břehumoře.


KO L E K C E   P R O   M U Ž E

Stejnějako kolekce pro ženy, také kolekce KVL pro muže na jaro a léto2017 nás inspiruje, abychom se vydali na výlet po slavné americkéRoute 66.

Hlavnímiprvky kolekce jsou košile, které přicházejí v široké škálebarev, tisků a střihů. Stejně rozmanitý je i způsob, jakým jemůžeme nosit: s vyhrnutými rukávy a oblíbenými KVL džíny velegantním ležérním stylu, s jersey kalhotami a jednoduchýmtričkem pod košilí pro rebelský vzhled nebo ve stylu "cestujemenalehko" s krátkými kalhotami pro každodenní prázdninovounáladu dokonce i ve městě!

Dominantníbarvy jsou nanejvýš mužné: bílá, tmavě a světle modrá, šedá,černá a červená, barevná škála maximálně zvýrazněnápoužitými tisky - fotografickými úlovky ze světových měst,zprávami napsanými historickým písmem s osobitým stylem.

Smyslpro dobrodružství je podtrhován řadou prvků, které zvyšujídynamiku celé kolekce: džíny různých střihů a mužnýchodstínů, mikiny s kapucí na zip, mikiny amerických univerzit,vesty ve výbušných barvách, bundy z EKO kůže.

Novýzačátek sezóny tedy může znamenat detoxikaci vašeho šatníku,do kterého pustíte pouze takové kusy oblečení, které se musínacházet v každém uvolněném a svěžím pánském a dámskémšatníku! Kolekce KVL od firmy Kenvelo je hlavní destinací proveškeré oděvní hity a další nezbytné kousky této sezóny!

Akce Central klub: Sleva 10% - platí na nezlevněné zboží. Sleva platí i na nezlevněné modely BEST PRICE
Telefon 602 169 178
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít
Akce Právě probíhající akce

Výprodej v Kenvelo až 60 %! - Výprodej v Kenvelo až 60 %! Až do 28. 6.!

Výprodej v Kenvelo až 60 %!

Akce platí od: 8.6.2017 do 28.6.2017

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít