+420 774 470 341

Léto 2012

  • Léto 2012

Milí zákazníci, nastává pomalu čas prázdnin, čas, který nejvíce věnujeme svým koníčkům, sportu, cestování a rodině. Na toto krásné období jsme pro Vás připravili magazín plný inspirace k vytvoření těch správných outfitů pro prosluněné letní dny. Najdete zde také tipy, jak se postarat o svou pleť namáhanou slunečními paprsky, či jak si „vylepšit“ postavu před odjezdem na dovolenou. Samozřejmě nechybí oblíbené tipy na výlety, které Vám zpestří letní dny.

Možná jste již zaznamenali, že velkou proměnou prošly WEBOVÉ STRÁNKY centra. Nové webové stránky jsou více přehledné, atraktivní a naleznete zde také mimo jiné sekci MAGAZÍN, kde Vám budeme pravidelně přinášet novinky ze světa módy, střípky z našich akcí či zajímavé články a rozhovory o známých i neznámých osobnostech z Mostu a okolí. Jestli jste webové stránky ještě nenavštívili, určitě tak udělejte na www.centralmost.cz

Po celé léto s námi můžete soutěžit o lístky na KREANS OSTROVNÍ FESTIVAL LITOMĚŘICE, který se již pátým rokem koná v rámci Vinobraní Litoměřice. Největším lákadlem festivalu je 90minutové vystoupení kapely KABÁT, jediné vystoupení v tomto roce na severu Čech. Dalšími účinkující budou například MIG21, CHARLiE STRAIGHT, UDG, TOXIQUE a další.

Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách centra.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Soubory ke stažení

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít