+420 774 470 341

Léto 2013

  • Léto 2013

Vážení zákazníci, jaro nám připravilo spoustu překvapení v podobě výkyvů počasí, a tak jistě všichni doufáme, že se slunečné dny konečně rozjedou naplno. Blíží se také čas prázdnin a dovolených a je nejvyšší čas osvěžit náš letní šatník. Nejzajímavější kousky z nových kolekcí Vám na našich stránkách představují netradiční modelové – vítězové soutěže Hledáme tvář Central Most 2013.

Letošní letní kolekce jsou plné odvážných kombinací a nápadných vzorů plných hravosti a ženskosti. Neujde Vám návrat do 60. let v podobě puntíků, proužků a romantických šatů, nádech let osmdesátých v neonových barvách nebo klasika v podobě kontrastů tmavé a světlé.

Rádi bychom Vás také pozvali do Zrcadlového bludiště, které bude v centru připraveno od 6. do 23. června. Začátkem léta proběhne vernisáž výstavy Jiřího Kolbaby „Tváře světa“ se zábavným programem a besedou s autorem. Po celé léto budou také připraveny výhody z nakupování pro členy Central Most Klubu.

Nenechte si ujít reportáž z proměny vizáže dvou skvělých dam, paní Pavlíny Kendrové a paní Věry Váňové, inspirujte se jejich odvahou a změňte i Vy svůj šatník a vizáž k nepoznání :-)

Na závěr bychom Vám rádi popřáli krásné léto plné zážitků a slunečních dní.

Těšíme se na Vaši návštěvu
Ing. Pavla Lukavská
Marketing manažer OC Central Most

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít