+420 774 470 341

Podzim 2012

  • Podzim 2012

Léto, pro většinu z nás nejoblíbenější roční období, je již nenávratně za námi. Možná Vás napadají myšlenky, že nás čekají už jen podzimní plískanice a zimní vánice. Netruchleme ale, střídání ročních období je velmi inspirující, příroda se mění a my máme důvod pozměnit také svůj šatník. Neváhejte a vyrazte za inspirací do obchodů, letošní podzimní trendy jsou velmi šik, móda je inspirována přírodními tóny a přeje extravagantnímu, rafinovanému a výraznému oblečení.

V podzimním magazínu Central Most naleznete spoustu tipů, jak oživit svoji garderóbu. Přinášíme také tipy na nejvhodnější sportovní oblečení pro podzimní sportování, nechybí samozřejmě stránka péče o krásu a nezapomněli jsme ani na naše nejmenší s dětskou stránkou pro bystré hlavičky.

Během celého léta jsme pro Vás zdokonalovali nové webové stránky Central Most. Naleznete zde aktuální akce obchodů, informace o probíhajících soutěžích, spoustu článků a módních inspirací.

Nezapomeňte navštívit Výstavní galerii Central Most! Během celého roku v ní pro Vás budeme připravovat zajímavé výstavy. Více informací získáte na webových stránkách centra.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít