+420 774 470 341

Obchody
a služby

Time Out

Umístění obchodu

Time Out

Prodejna Time Out v OC Central ke dni 31. 5. 2018 končí. S případnými reklamacemi se proto prosím obraťte na naše pobočky v Teplicích či Chomutově. Děkujeme za pochopení.

Esence TIMEOUT kolekce spočívá v individuálním přístupu ke každému produktu, od návrhu, přes výrobu, až po jeho představení na prodejnách. Naším cílem je vytvářet právě takové produkty, které budou tím nejoblíbenějším módním kouskem ve Vašem šatníku.


  Timeout kolekce spring/summer 2018

se opět obrací ke svým kořenům ve slunné Kalifornii, ovlivněné životem na plážích, Boho stylem hippie komunit, tradicí surfování a sportovní kultury.

Kromě uvolněného plážového stylupracuje s typickými prvky oblečení společnosti, která inklinuje ke kvalitě aklasickým volnočasovým oděvům inspirovaným tzv. „preppy“stylem.

Výsledkem je kombinace klasického preppy, alternativního volnočasového oblečení a trendových městských outfitů. Vše v duchu značky Timeout, s originálními detaily, autentickými potisky a převážně přírodními materiály, jako je bavlna, len, viskóza, tencel apod.

Z trendů pro sezónu jaro/léto18 najdete v kolekci značky Timeout odrazy inspirace Bohostylem plným zářivých výšivek a romantických potisků; ucítíte i odraz kultury, umění a barevnosti Kuby a samozřejmě nadčasovou námořnickou inspiraci s typickými detaily a pruhovanými vzory.

Sukně jsou, podle trendů, pod kolena nebo až ke kotníkům, vyberete si z řady širokých pohodlných kalhot v různých délkách, materiálech abarvách. Klasické tuniky ozdobí výšivky s roztřepenými konci rukávů nebo trendové střapce. Na jaře můžete doslova„zazářit“ v parce metalických odstínů a v létě ohromit rozmanitými vzory na viskózových blůzkách a šatičkách.

Pánové najdou jak svou oblíbenou klasiku – semiformální košile, saka, klasické pětikapsové kalhoty; tak i odvážnější kousky v zářivých barvách trendové žluté nebo v opraných odstínech růžové, modréa zelené.

Tradiční zastoupení má v kolekcii denim. Od dámských bundiček, sukní, přes šaty a šortky ažke klasickým jeans kalhotám všech střihů. Taktéž pánská kolekce je podpořena ucelenou řadou pánských jeans kalhot a naléto doplněna denimovými bermudami.

V pánském doplňkovém sortimentu najdeme tradiční Timeout boxerky, plavky a flip flopy.Dámská kolekce nabízí, kromě plavek a plážovek, i originálnítašky vhodné jak do města, tak i na pláž.

Timeout ve své letní kolekci opět přináší hravý a pozitivní přístup ke komerčnímu oděvu. Nevzdává se svých typických detailů a originálního přístupu k trendům. Není třeba dlouho přemýšlet jak kombinovat nebo k jaké příležitosti obléknout. Uspokojí všechny, kteří očekávají od svého oblečení pohodlí, kvalitu a nové nápady.


Telefon 778 716 250
E-mail 352most@gut.cz
Facebook Přejít na stránku
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít

Móda a doplňky

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít