+420 776 417 669

info@centralmost.cz

Obchody
a služby

Yves Rocher

Umístění obchodu

Yves Rocher

Yves Rocher – Tvůrce rostlinné kosmetiky

Rostlinná kosmetika Yves Rocher využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy! Přijďte si vybrat z více než 700 výrobků Rostlinné kosmetiky, které zahrnují péči o obličej, o tělo, parfémy pro ženy i muže, líčení i opalovací přípravky.

Objevte svět krásy z rostlin!

 Yves Rocher - Tvůrce rostlinné kosmetiky

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 44 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 500 výrobků Rostlinné kosmetiky pro ženy i muže, které zahrnují péči o obličej, o tělo, hygienické a opalovací přípravky, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu (kromě medu a včelího vosku).

Více než jen nákup

Dívejte se, přivoňte, vyzkoušejte... Nákup kosmetických výrobků u Yves Rocher je jedinečným zážitkem. Obslouží Vás proškolené kosmetické poradkyně, které Vám doporučí ty nejvhodnější výrobky právě pro Vás.

Dárky a slevy s věrnostní kartou

Založte si bezplatně v obchodě Yves Rocher věrnostní kartu a získejte mnoho výhod. Pravidelně Vám bude poštou zasílán leták s nabídkou slev a dárků. Za každý nákup získáte navíc na Vaši kartu věrnostní body a po nasbírání jejich dostatečného počtu si budete moci vybrat výrobek v určené hodnotě zdarma.

Web obchodu: Yves Rocher 

Hledáte obchodní příležitost?
  
 Franchisujte si obchod Yves Rocher!

 Silná značka, ověřené know-how a lokální podpora, to vše Vám pomůže při dosahování obchodních cílů a tvorbě zisku.
 Možnost franšízové spolupráce s Yves Rocher je dvojí. Tou první je vázaná franšíza, kdy si franchisant pronajme hotový, často již zavedený obchod. Druhým typem je čistá franšíza, kdy si franchisant obchodní prostory buď obstará sám, nebo je již vlastní. S tím jsou pak spojeny další náklady jako stavební úpravy prostor dle norem společnosti, zakoupení a vybavení obchodu nábytkem apod. V obou případech je požadován vstupní poplatek ve výši 100.000 Kč bez DPH a kapitál na 1. závoz zboží dle velikosti obchodu (cca 900.000 - 1.500 000 Kč).
 Česká společnost YVES ROCHER spol. s r.o. i slovenská Yves Rocher Slovakia s.r.o. nabízí do franchisy jak již zavedené obchody, tak obchody zcela nové.
 Podpora ze strany centrály
 Je samozřejmostí, že podpora ze strany centrály trvá po celou dobu spolupráce. Franchisantovi je předáno know-how a profesionálně je proškolen jak samotný franchisant, tak i jeho personál. Během celé doby spolupráce Yves Rocher poskytuje propracovanou marketingovou podporu, dále IT a logistiku na klíč.


 Jakékoliv další dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese info@yves-rocher.cz

http://www.yves-rocher.cz/franchising
 http://www.yves-rocher.sk/franchising

 

Telefon 602 519 885
E-mail most@yvesrocher.cz
Web www.yves-rocher.cz
Patro 1. patro
Otevírací doba
Otevírací doba
PO - 09:00 - 20:00
ÚT - 09:00 - 20:00
ST - 09:00 - 20:00
ČT - 09:00 - 20:00
PÁ - 09:00 - 20:00
SO - 09:00 - 20:00
NE - 09:00 - 20:00
Zavřít

Zdraví a krása

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít