Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Hřejivé vůně ve vašich domovech

Teplý čaj, dýňový krém a vůně skořice, hřebíčku a santalového dřeva s sebou nesou symbol podzimních dní. OC Central Most přináší tipy na voňavé interiérové doplňky, které si vás okamžitě podmaní!

Vonné svíčky, které prohřejí domov 
K podzimnímu a předvánočnímu období neodmyslitelně patří také vůně vanilky, kterou máme spojenou hlavně s nejoblíbenějšími vanilkovými rohlíčky. Víte ale, že toto koření je aktivním bojovníkem proti stresu a úzkostem? Vůně vanilky pohladí na duši, vytvoří příjemnou atmosféru u odpolední kávy, čaje nebo podvečerního relaxu. K duševní harmonii a odbourání stresu pomůže i kombinace skořice a jablka. Skořice, podobně jako vanilka, nepatří jen do kuchyně, ale výrazně napomáhají k pozitivní duševní harmonii, která je zejména na konci každého roku tak potřebná. 

Alchymie s olejíčky 

Nemáte-li doma zrovna krb, nezoufejte. Příjemnou hřejivou atmosféru vám může hravě poskytnout i aromalampa, do které si dle vaší libosti přidáte pár kapek aromatického oleje. Oblíbenými bytovými doplňky jsou i svícny jakéhokoliv tvaru a velikosti, které navíc pomohou s nevyužitými prázdnými místy, kde si nevíte rady s vhodnou dekorací. Jste-li fanoušky esenciálních olejů, pak si můžete vybrat z aktuální zimní edice značky Profissimo z drogerie DM, která má v nabídce zimní ovoce, nebo vonný olejíček Vánoce

Difuzéry jako dekorace každé místnosti 

Trápí-li vás nespavost, nebo naopak únava, pak volte určitě kombinaci meduňky a rozmarýnu ve vonném setu. Záleží jen na vás, kolik tyčinek do nádobky přidáte. Kombinace těchto vůní přinese uvolněnost a chuť těšit se z každého podzimního dne! Útulnou domácí atmosféru vám vytvoří i vonný set Kouzelný krb, Zimní les nebo Horská chata, u kterých jsou tyčinky vyrobené z obnovitelných zdrojů, což je i další plus pro přírodu. 

A jakou máte oblíbenou kombinaci vy? Sdílejte s námi voňavé tipy a pochlubte se, co vám vše pomáhá v boji proti podzimním chmurům. 

Nezapomenťe se zapojit také do naší soutěže o iPhone 13 PRO, o který můžete soutěžit do 12. prosince! Stačí si ve vašich telefonech zaregistrovat klubovou aplikaci, do které pozvete další vaše 3 kamarády! Více informací k soutěži zde

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email