Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Krevní plazma je potřeba, pomáhejte i vy

Krevní plazma je v současné době nenahraditelná a léky z ní vyráběné mají v lékařství široké využití. Pomáhají mimo jiné pacientům s poruchami imunity, kteří nyní patří k nejohroženějším skupinám, ale i při léčbě těžkého průběhu onemocnění COVID-19. Každý dárce a odběr tak mají obrovský význam. Pomáhat přitom můžete třeba i vy. Právě teď je to totiž potřeba více než kdy dříve a každá pomoc je velmi důležitá. Plazmu můžete bezpečně darovat v plazmaferetických centrech společnosti Sanaplasma.

Darovat plazmu má smysl

O krevní plazmě se mluví stále více a poptávka a potřeba léků z ní vyráběných narůstá, a to nejen u nás v České republice. Situace spojená s pandemií COVID-19 ale způsobila nižší počet odběrů, který by mohl vést k nedostatku těchto léků. Společnost Sanaplasma proto žádá všechny, kteří mohou a jsou zdraví, aby plazmu pravidelně darovali. Zároveň také prosí ty, kteří se vyléčili z onemocnění COVID-19, aby darovali plazmu v některém ze státních zařízení a přispěli tak k možné léčbě pacientů s těžkým průběhem COVID-19.

Bezpečný odběr

Jako společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi si Sanaplasma zakládá na kvalitních službách a osobním přístupu ke každému dárci a jeho potřebám. V plazmaferetických centrech proto působí lékaři s mnohaletou praxí a zkušený a milý personál. S ohledem na situaci spojenou s COVID-19 zavedla Sanaplasma také zvýšená hygienická opatření, abyste měli jistotu bezpečného odběru.

Bonus pro pravidelné dárce

Protože si Sanaplasma velmi váží všech, kteří se rozhodli pomáhat, zavedla bonus za pravidelné darování. Do 31. prosince tak za každý pátý odběr dostanete navíc 150 Kč. Za každý odběr pak máte nárok na úhradu nákladů ve výši 700 Kč. Pomocnou ruku můžete podat ale i doporučením nových dárců. Za každý odběr u vámi přivedeného dárce dostanete bonus ve výši 100 Kč, a to do maximální výše 500 Kč za jednoho dárce.  Při návštěvě plazmaferetického centra jsou samozřejmě k dispozici také káva, voda a wifi zdarma.

Plazmaferetické centrum v Mostě je stále otevřené, najdete jej na adrese Radniční 3400 ve druhém patře obchodního domu Central. Kontaktovat jej můžete na tel.: 474 336 013 nebo e-mailu: most@sanaplasma.com.

Další informace k darování plazmy najdete také na: www.sanaplasma.cz

Plasma

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Nabídky

Obchody