central club

Váš věrnostní klub – Central Club

Také se ztrácíte v množství slev, které se na vás hrnou ze všech stran? Již nemusíte! Stáhněte si naši novou aplikaci CENTRAL CLUB a budete mít vše po ruce! Žádné zastaralé kartičky nebo papírové kupóny. Naše aplikace je čistě digitální, proto budete mít vždy všechny výhody a slevy přímo ve vaší kapse! Stahujte na App Store nebo Google Play ZDARMA!

Být členem Central Club je super!

Nejenže máte přístup ke všem speciálním slevám a nabídkám, které jsou přístupné pouze členům klubu, ale také můžete využívat všechny chytré funkce, díky kterým si okamžitě zjistíte všechny potřebné informace!

Top 10 důvodů proč být členem:

Jak se stát členem VIP klubu?

  • Otevřete aplikaci a zaregistrujte se pomocí své e-mailové adresy a poté vytvořte heslo.
  • Vyplňte vaše údaje, zájmy a souhlasy a staňte se členem.

Po registraci obdržíte e-mail s požadavkem na potvrzení vaší adresy. Tento email musíte potvrdit, abyste se stali členem. Bez přihlášení nebudete moci využívat exkluzivní nabídky.

Registrovat se můžete také zde.

Zapomněli jste vaše heslo? Jednoduše klikněte na tlačítko ZAPOMENUTÉ HESLO pod vaší e-mailovou adresou a my vám zašleme e-mail s instrukcemi o vytvoření nového hesla.

Jakmile jste členem, máte přístup ke všem exkluzivním nabídkám, kupónům a slevám. MENU najdete v levém horním rohu. Kliknutím na něj zobrazíte nabídky, otevírací dobu, novinky a další. Pokud chcete vědět, které obchody jsou v OC Central Most, přejděte do sekce OBCHODY. Zde najdete seznam všech obchodů a kontaktů OC Central Most. Kromě toho můžete prostřednictvím naší aplikace volat přímo do obchodu.

Jednoduše přejděte do MENU, klikněte na sekci KUPÓNY a vyberte kupón, který chcete použít. Aktivujte kupón těsně před tím, než budete připraveni zaplatit. Kupón je aktivní pouze po dobu 30 sekund, během kterých musí být ukázán na pokladně.

Po použití kupónu se barva změní na černou a bílou s malou stuhou v pravém horním rohu. To znamená, že tento kupón již není platný.

Některé kupóny lze použít vícekrát, ale většina je určena pouze pro jedno použití. Pro více informací o platnosti klikněte na kupón.

Chcete vědět, jak se dostat do Centralu, kdy máme otevřeno nebo jak nás kontaktovat? Vše, co potřebujete, najdete v sekci INFORMACE.

Náš věrnostní klub je digitální. K získání exkluzivních nabídek a slev žádnou plastikovou kartu nepotřebujete. Všechny slevy a nabídky najdete v aplikaci.

V sekci MŮJ PROFIL můžete kdykoli změnit své preference, údaje, zájmy a souhlasy. Můžete zde také ukončit své členství a odhlásit se z aplikace. Jakmile bude vaše členství zrušeno, obdržíte e-mail.

Club mobil

Stahujte zde ↓