Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Kariéra

Celkem 1 nabídek volných pracovních pozic

Yves Rocher - nová kosmetická poradkyně

Zavřít

Pro prodejnu Yves Rocher v OC Centrál Most hledáme novou kosmetickou poradkyni.

Náplň práce :

  • Práce s pokladnou

  • Poradenství a prodej zboží

  • Připrava marketingových akcí na obchodě

Požadujeme :

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Velmi vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům

  • Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům

  • Komunikační schopnosti

  • Pracovní zkušenost v oboru výhodou

  • Příjemné vystupování

  • Časová flexibilita

Nabízíme :

  • Zázemí prosperujicí mezinárodní společnosti

  • Zajímavou práci v příjemném prostředí

  • Praci na hlavní pracovní poměr

  • Nastup ihned

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete nám svůj životopis s fotografii na email : yrmost@seznam.cz . Nebo přineste svůj životopis s fotografii na prodejnu Yves Rocher v OC Centrál Most .