Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Aktualizace: Rekonstrukce interiéru

V nedávné době se objevily dotazy ohledně nově položené dlažby v Centralu. Rozhodli jsme se vám touto cestou odpovědět a sdělit vám co nejvíce podrobností.

V celém centru bude položena kvalitní a vysoce odolná zátěžová dlažba Marazzi z Itálie, která splňuje všechny bezpečnostní požadavky pro potřeby obchodního centra. Obdobná dlažba se osvědčila na řadě jiných center, například v Palladiu v Praze.

V rámci pokládky kombinujeme dlažbu matnou a lesklou. V prostřední části pasáže před Dráčikem a dalšími prodejnami, kde je již položena lesklá dlažba, budou umístěné stánky, tudíž zákazníci budou procházet podél výloh prodejen, kde je a dále bude položena i matná dlažba.

V tuto chvíli lesklá dlažba může na pohled působit jako kluzká, jelikož se v ní výrazně odráží bodové osvětlení. Jakmile celou pokládku dokončíme, vyměníme stávající osvětlovací soustavy využívající výbojkové zdroje za moderní zdroje s LED technologií, na pasáž zpět umístíme stánky, které lesklou dlažbu zakryjí, a zákazníci budou přirozeně procházet po krajích pasáže s matnou dlažbou, situace se zlepší.

Současně jsou u všech vstupů umístěny čisticí rohože a přímo u vstupů bude položena matná dlažba s hrubým protiskluzovým povrchem.

Samozřejmě plně chápeme, že moderní lesklá dlažba je oproti té původní (po řadě let opotřebené) nezvyk.

Rekonstrukci děláme zejména pro Vás, naše zákazníky. Věříme, že s výsledkem budete spokojení.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Děkujeme, těšíme se na vaši návštěvu!

Váš Central

vizuál nového stánku v OC Central

Slevy a akce pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete přehledně na jednom místě ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email