Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Central Most slaví znovuotevření

Obchody s módou, obuví, kosmetikou, elektronikou, knihami i domácími potřebami & Restaurace, kavárny jsou otevřené ❤️

 

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

obchody s módou, obuví, kosmetikou, elektronikou, knihami, domácími potřebami, nehtové studio, restaurace a kavárny jsou pro vás otevřené ❤️, a to za přísných hygienických opatření.


Dětský svět zůstává prozatím v souladu s vládními opatřeními zavřený. Dětský vláček bude opět v provozu 28. května a Barbershop Luigi je do odvolání uzavřen.

Otevírací doba obchodního centra i podzemní garáže je opět bez omezení:
Obchody: 9:00—20:00
Albert: Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

Výjimečné zkrácení otevírací doby některých obchodů:
Marionnaud do 19:00
Orsay do 17:00

Prodejny potravin jsou mezi 8. a 10. hodinou vyhrazeny osobám starším 65 let a handicapovaným (a samozřejmě i jejich případnému doprovodu). Opatření platí do odvolání a  nevztahuje se na majitele a zaměstnance těchto provozoven.

Prosíme o dodržování všech preventivních opatření ❤️

Zakrývejte si dýchací cesty
✅ rouškou
✅ respirátorem
✅ šátkem
✅ šálou
... či čímkoliv jiným
Roušku lze sundat pouze při konzumaci u stolu v jídelní zóně, kavárně či restauraci, které se pro zákazníky otevřely v pondělí 25. května.

— Zachovávejte při nákupu a při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně 2 metry
— Z hygienických důvodů využívejte při platbě přednostně bezhotovostní platební styk
Dezinfikujte si ruce (ke vchodům do OC, na toalety a do jídelní zóny jsme instalovali bezoplachové dezinfekce rukou)
Před zkoušením oděvů a obuvi si vždy vydezinfikujte ruce
— V jídelní zóně OC pokud možno konzumujte pouze potraviny určené k bezprostřední konzumaci pro potřeby nezbytného občerstvení

Více o bezpečnostních a hygienických opatřeních zde

Infokoutek je do odvolání UZAVŘEN a dočasně je pozastaven prodej dárkových poukazů OC Central Most. Dárkové poukazy OC Central Most s platností v období od 13. 3. 2020 do 25. 5. 2020 mají automaticky prodlouženou platnost o 3 měsíce. Platnost poukazů či předplacených karet jednotlivých obchodů případně prodlužuje ten daný obchod, nikoliv OC Central Most. S takovými dotazy či žádostmi se, prosím, obracejte na jednotlivé obchody.

Vyjádření zástupce správy obchodního centra:

„Opatření vyplývající z nařízení vlády ČR plně respektujeme, zdraví nás všech je na prvním místě. Aktuální epidemiologickou situaci související s onemocněním Covid-19 průběžně monitorujeme, sledujeme doporučení Bezpečnostní rady státu, Ministerstva zdravotnictví České republiky, Krajské hygienické stanice a příslušných městských orgánů a postupujeme v jejich souladu. Prostřednictvím preventivních opatření zajišťujeme zvýšenou ochranu návštěvníků i všech zaměstnanců obchodního centra. U toalet, vstupů do obchodního centra a v jídelní zóně jsme instalovali volně přístupné samoobslužné dezinfekce na ruce, zintenzivnili jsme frekvenci úklidu a dezinfekci toalet, zároveň prostřednictvím informačních cedulí vybízíme návštěvníky i zaměstnance k dodržování preventivních hygienických opatření,“ sděluje Ing. Martin Koštíř, ředitel OC Central Most.

Věříme, že kombinací opatření společně přispějeme k eliminaci případného šíření koronaviru v Mostě.

Děkujeme, že jste zodpovědní a ohleduplní k sobě i ke svému okolí.

Váš Central