Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

KOLO ŠTĚSTÍ – ukončeno

V květnu u nás probíhala akce Kolo štěstí, kde jste si mohli vytočit zajímavé ceny od nás i obchodů v OC Central. Akce probíhala ve třech vlnách – na webu, přímo v obchodním centru a poté v aplikaci CENTRAL CLUB. Mezi výhrami jste mohli například získat kupóny, hračky, praktické věci a mnoho dalšího. 

Snad jste měli štěstí i vy a vyhrály.

Rádi bychom touto cestou poděkovali obchodům za darování hodnotných cen do kola štěstí. Jedná se o tyto obchody:

 

Vyhrajte v naší appce CENTRAL CLUB!

Májové znovuotevření slavíme SOUTĚŽEMI!

Výhry roztáčíme i v naší appce CENTRAL CLUB, a to od 14. května do 30. května. Těšit se můžete na super dárky z našich obchodů a dárkové poukazy OC Central Most.

Výhry z KOLA ŠTĚSTÍ V APPCE budou k vyzvednutí v termínu od 14. května do 4. června ve všední dny v čase 12:00–16:30 na našem infostánku, který je dočasně přesunut z důvodu rekonstrukce do prostor naproti Klenoty Aurum v 1. NP.

Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Vyhrajte na našem webu!

Od 7. do 16. května můžete roztáčet výhry v NAŠEM ONLINE KOLE ŠTĚSTÍ! Rozdáváme celkem 3 000 Kč v dárkových poukazech OC Central Most, hodnotné dárky z našich obchodů i praktické výhry.

Výhry budou k vyzvednutí na našem infostánku k vyzvednutí v termínu 7.–23. května ve všední dny v čase 12:00–16:30 na našem infostánku. (+420 737 233 861), který je dočasně přesunut z důvodu rekonstrukce do prostor naproti Klenoty Aurum v 1. NP.

Podmínkou pro vyzvednutí výhry je nainstalovaná aplikace Central Club (pokud aplikaci ještě nemáte, naše obsluha na infostánku Vám ráda pomůže s jejím stažením.

Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Tím ale zdaleka nekončíme, ROZTOČTE TO S NÁMI DÁL!

O víkendu 14.–16. května si u nás vytočíte DÁRKY z našich obchodů a POUKAZY CENTRALU! Vaše nákupy odměníme přímo v Centralu u KOLA ŠTĚSTÍ v 1. NP, protože #OsobneJeToLepsi

Co pro výhru udělat?

  • Nakupte v termínu od 14. do 16. května v jakémkoliv z více než 80 obchodů, restaurací, kaváren i stánků v Centralu
  • S účtenkou v hodnotě alespoň 1 000 Kč se v termínu 14. až 16. května v čase 11:00 až 18:00 zastavte u KOLA ŠTĚSTÍ v 1. NP
  • Obsluze u KOLA ŠTĚSTÍ ukažte účtenku z Centralu a v mobilu staženou aplikaci CENTRAL CLUB (pokud aplikaci ještě nemáte, naše obsluha u Kola štěstí Vám ráda pomůže s jejím stažením)
  • Roztočte KOLO ŠTĚSTÍ a při troše štěstěny vyhrajte hodnotné dárky z obchodů Centralu, dárkové poukazy OC Central Most a balíčky s praktickými reklamními předměty Centralu

Základní pravidla soutěže:

  • Do soutěže lze registrovat účtenku v hodnotě alespoň 1 000 Kčze všech obchodů, restaurací, kaváren i stánků v OC Central Most
  • Účtenka musí být z data od 14. do 16. května 2021
  • Účtenka musí být v hodnotě minimálně 1 000 Kč, účtenky se nesčítají
  • Kolo štěstí běží od 14. do 16. května, denně v čase 11:00 až 18:00 (či do vydání všech cen a dárků určených pro daný den)
  • Pokud si zákazník vytočí výhru, která již není dostupná, točí znovu!
  • Účtenka uplatněna v soutěži Kolo štěstí je opatřena drobným razítkem a nemůže být v soutěži znovu použita, ovšem zákazníci mohou soutěžit opakovaně s dalšími účtenkami
kolo štěstí konec

Slevy a akce pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete přehledně na jednom místě ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email