Food Festival Most

Přijďte přivítat podzim stylově! Načerpejte energii výborným jídlem, pitím a bohatým kulturním programem. Jez, pij a tanči – tak zní motto festivalu, který se uskuteční 16. října na 1. náměstí v Mostě. Pojďme se společně potkat a užít si skvělou atmosféru, která vás rozhodně nenechá na pochybách, že kolem Centralu to žije!

Akce na 1. náměstí s odchodem léta zdaleka nekončí, Vaše nákupní centrum Central Most se rozhodlo, že pro „Mostečáky“ i přespolní připraví podzimní festival dobrého jídla a pití.

Kdy: V sobotu 16. října

V kolik: Od 10:00 – 19:00

Kde: 1. náměstí Most

A Statutární město Most k akci připravilo skvělý hudební program.

Program na 1. náměstí:
12:00 zahájení moderátorem
12:00 – 12:20 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
14:00 – 15:00 Vasilův rubáš
15:00 – 15:20 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
16:00 – 17:00 The Apples
17:00 Vystoupení taneční skupiny The F.A.C.T.
17:20 – 17:30 Vystoupení parkouristů (Street hard workers)
18:00 – 19:00 Julián Záhorovský

Přijede 20 amerických trucků a stánků různých chutí a po celou dobu festivalu budou nabízet čerstvě vyrobené pokrmy domácího i exotického původu. A jaké dobrůtky zde najdete? Pečené selátko a klobásky od Pečeme sele, výborné Belgické hranolky, poctivou sekanou z The Wild vanu, preclíky jedině od Mazaného preclíka

Pivní speciality od Minipivovaru Most a z pivovaru Hák. Skvělé burgery a míchané drinky nabízí Food truck factory. Skvělé kafe dostanete v Růžovém transporteru či v podniku s „cool“ názvem Kávy Pitel. Sladké koblížky voní z Gule food truck a lívanečky zase od Doucha lívanečky jinak. Z mezinárodní kuchyně ochutnáte srbskou plieskavicu. Na své si přijdou i vegani a vegetariáni u originálního stánku Soyka. Nebude chybět vínečko od Hnidáka a z vinotéky Kodíček. A unikátem budou hmyzí „mňamky“ z Hmyzí Bugsty.

Porce zdarma budou pro vás k dispozici v aplikaci Central Club, stačí si stáhnout appku, poté voucher a ukázat jej na místě. Pokud se ti z toho zamotá hlava, naše hostesky tě navedou.

Skupina parkouristů Street Hard Workers zahájí program dne ukázkou adrenalinových kousků, které se budou moci naučit i zájemci o členství v klubu. Budeme o něj soutěžit i v naší appce Central Club.

A kdo se chce nechat namalovat, může si uvnitř Centralu dát dostaveníčko s karikaturistou, stačí mít opět staženou aplikaci Central Club a navíc omrketete nový interiér.

Čeká vás den plný zážitků a soutěží u Centralu!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email