Mikulášská nadílka

Tak co děti, byly jste celý rok hodné? 😊
Je tu čas, kdy si zlobivé děti čert odnese do pekla, a hodné děti odmění anděl.
Pojďte s námi zažít Mikuláše online na našem facebooku. Připravili jsme pro vás mikulášské vysílání, kde pro vás bude připravený zajímavý program. Začínáme 5. 12. 2021 v 16:00 na našich facebookových stránkách. Hodné děti se mohou těšit na sladkosti 🍬
, ale i bramboru 🥔.

Na děti čeká tvorba vánočních řetězů, a to – klasického, sněhuláka či stromečku, budeme si zdobit dárkové tašky s andílkem, kreslit vánoční přáníčka a visačky, závěsné dekorace a také svícínek ze skleničky. Na začátku nás však čeká rozcvička s Mikulášem, čertem i andělem.

Pro všechny děti máme připravený Retro čokoládový dárek za nakreslený obrázek Mikuláše (stačí po vysílání donést na infokiosek v pasáži OC, akce platí do 17. 12.), dále pro prvních nejrychlejších 50 dětí čeká pěkná hračka za namalovaný obrázek či nazpívanou písničku/básničku (odeslat na marketing@centralmost.cz). Zasláním kresby či básničky souhlasíte s jejich bezplatným anonymním vystavením v prostorách obchodního centra Central Most či na našich sociálních sítích v době vánoční sezóny 2021.