Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Noční běh s Centralem

Máte rádi běhání? A ještě k tomu v noci? My taky. Proto jsme si pro vás připravili spolupráci s Night Run Most. Získali jsme pro vás 20 startovných a ty vám rozdáme.

Deset jich máme připravených v aplikaci Central Club, a deset jich můžete vyhrát přímo tady ve formuláři níže. Vaším úkolem je pečlivě si přečíst tento text a poté odpovědět na otázky v soutěžním formuláři.

Night run Most je zážitkový běh, který se uskuteční v centru Mostu a jeho okolí. Start je na 1. náměstí a trať pokračuje do parku Šibeníku a zpět na náměstí. Nebudou chybět dětské závody 211 KIDS CUP ani nezávodní FAMILY RUN, noční běh NN NIGHT RUN na 10 km a charitativní AVON BĚH na 5 km.

V rámci tohoto běhu je pro vás připraven celodenní program a zázemí. Můžete se těšit např. na vystoupení tanečního studia KH. V zázemí můžete najít např. úschovnu, šatnu. Jsou pro vás připravené medaile, dárky. Najíst se můžete například u nás v centru, kde máme široký výběr restaurací.

Parkování je zajištěno u nás v podzemních garážích, které můžete využít zadarmo s kupónem v aplikaci Central Club.

Na 1. náměstí u startu závodu se můžete těšit i na náš stánek s hosteskami, kde se prokážete staženou aplikací Central Club a za odměnu dostanete dárkovou taštičku s čelovkou pro běžce a slevovým kupónem na sportovní zboží  Intersportu a vitamíny ve formě čerstvého ovoce.

Běhy:

10 km night run je noční zážitkový běh v délce 10 km. Určen pro všechny běžce, kteří si chtějí užít atmosféru nočního města za svitu čelovek. Všichni závodníci obdrží pamětní medaili a v každé kategorii budou 3 nejlepší oceněni dárkovými vouchery v hodnotě 3 000 Kč. Trasa začíná na 1. náměstí ve 21:30.

5 km AVON BĚH je Charitativní běh v délce 5 km na podporu žen s bojem proti rakovině prsu. Určen pro všechny běžce, kteří se snaží udělat něco pro své zdraví, ale také chtějí přispět na dobrou věc. Část startovného je věnována sbírce AVON – Za zdravá prsa, která podporuje prevenci a pomoc těmto nemocným ženám. Každý účastník obdrží po doběhnutí pamětní medaili a 3 nejlepší v každé kategorii budou oceněni.

Family run je nový 2 km nezávodní běh určený pro každého, od jednotlivce po celé rodiny. Počet a věk členů je neomezený. Trať je určena pro všechny výkonnostní skupiny od rychlo chodců po běžce. 

211 kids cup je odpolední závod určený pro mladší závodníky do 15 let. Běh bude probíhat dle věkových kategorií v okruzích zázemí akce. Trať dlouhá 300 m – 1200 m. Z každé kategorie budou oceněni 3 nejlepší závodníci. Každý závodník obdrží po doběhnutí do cíle medaili. 

Správným Vyplněním formuláře níže se přihlašujete do soutěže o jeden lístek. 8. sprna vybereme 10 vítězů a zkontaktujeme je na email uvedený ve formuláři.

night run preview

Partneři akce: