Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

OC Central daroval poukazy 20 dobrovolníkům

OC Central daroval poukazy dobrovolníkům, kteří pomáhali při první koronavirové pandemii.

Minulý rok v březnu vypukla první koronavirová pandemie a Česká republika se vrhla do tmy a vypukla panika. Zavřely se školy, školky, obchody i služby. Vláda vyhlásila nouzový stav. Nikdo nevěděl, jak se chránit. Byl nedostatek ochranných pomůcek. I přes strach a paniku se však našlo nemálo dobrovolníků, kteří pomáhali.

Tito dobrovolníci bez nároku na odměnu dobrosrdečně pomáhali tomu, kdo to potřeboval. Nezištně šili roušky, vyráběli ochranné štíty, darovali respirátory, zajišťovali nákupy pro seniory nebo obstarávali potřebný materiál pro výrobu ochranných pomůcek. A to i přes nebezpečí, které z toho vyplývalo.

Město Most se rozhodlo ocenit práci dvaceti místním dobrovoníkům. Central Most poskytl dárkové poukázky v celkové hodnotě 20 tisíc korun. Od města Most dostali ještě dárkové balíčky a děkovný list.

„Moc si vážíme všech, kteří přiložili ruku k dílu. Zvládli jste neobyčejné věci a zasloužíte si naši pozornost a poděkování,“ děkuje všem primátor města Mostu Jan Paparega.

Ještě jednou děkujeme za sebe všem dobrovolníkům, kteří pomáhali v této nelehké době, která před rokem nastala. Každá doba má své hrdiny, kteří by měli být inspirací pro druhé.

Oc central daroval poukazy dobrovolníkům

Slevy a akce pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete přehledně na jednom místě ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email