Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Šetři svojí úču – zpátky do školy

Kampaň, zaměřená na přípravu dětí do školy, dostala letos tak trochu „jiný“ název: „Šetři svoji úču.“

Naše akce „Šetři svoji úču“ se bude konat o víkendu 27. – 29. 8. 2021 v nákupním centru Central Most.

Hlavní motto akce je slovní hříčkou mezi šetři (za školní pomůcky, které u nás můžeš vyhrát) a setři (způsob odměňování výherců pomocí stíracích losů) a vychází z grafiky aplikace Central Club.

Každý věrný zákazník nákupního centra Central Most, který má staženou aplikaci Cental Club a nakoupí nad 500 Kč (vztahuje se i na nákup v hypermarketu Albert), si bude moci na promo stánku mezi 10:00 – 18:00 vyzvednout stírací los.

Dále bude soutěžit o hodnotné ceny, především pak o pomůcky do školy ale i o ceny od společností Apline Pro, Deichmann, Orion, Levné knihy, CCC, Marionnaud, CeWE Fotolab, T-mobile nebo Albi.

Na výherním losu se po setření objeví výhra, či cena útěchy. Podmínkou pro vyzvednutí výhry je nainstalovaná aplikace Central Club – naše hostesky vám s úsměvěm poradí, jak si aplikaci stáhnout, a výhru vám dají.

Každý žák se může pohodlně a se zábavou vybavit do školy a odnést si tašku plnou pravítek, obalů, pastelek a sešitů, které bude moci získat právě o tomto víkendu.

Akce je též zaměřena na pomoc rodičům školáků, aby i oni lépe zvládli přechod z letních prázdnin do školního roku plného spěchu a povinností.

Tak hezký zbytek prázdnin a nezapomeňte na tuto akci ve Centralu!

Začíná srpnová kampaň Zpátky do školy, letos s tak trochu „jiným” názvem…
O víkendu 27. – 29. srpna 2021 si u nás můžete zasoutěžit a získat hodnotné ceny nejen pro školáky

Co pro výhru udělat?

 • Nakupte v soutěžním období od 27. do 29. srpna 2021 v jakémkoliv z více než 80 obchodů, restaurací, kaváren i stánků v Centralu Most.
 • S účtenkou v hodnotě alespoň 500 Kč se v termínu až 29. srpna 2021 v čase 10:00 až 18:00 zastavte u promo stánku s balónky a stíracími losy.
 • Hosteskám ukažte účtenku z nákupu uskutečněném v soutěžním období a současně v mobilu staženou aplikaci CENTRAL MOST (pokud aplikaci ještě nemáte, naše hostesky Vám rády pomohou s jejím stažením).
 • Vyberte si jeden z 500 stíracích losů a při troše štěstěny vyhrajete hodnotné dárky – například značkové školní pomůcky s logem Centralu Most, voucher na slevu 30 % od CCC, , 200 Kč poukazy od CeWe Fotolab, dětské batohy Marionnaud, dárkové karty 200 Kč od Deichmann, olympijské vaky od Alpine Pro, voucher na 100 kč do Caffe Centro, 100 kč voucher do Lagarta, pracovní sešity z Levných knih, nebo deskové hry od Intersportu

 

Základní pravidla soutěže:

 • Do soutěže lze registrovat účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč ze všech obchodů, restaurací, kaváren i stánků v obchodním centru CENTRAL MOST.
 • Účtenka musí být z data od 27. do 29. srpna 2021.
 • Účtenka musí být v hodnotě minimálně 500 Kč, účtenky se nesčítají.
 • Akce „Šetři svoji úču“ běží od 27. do 29. srpna, denně v čase 10:00 až 18:00 (či do vydání všech cen a dárků určených pro daný den).
 • Pokud si zákazník vybere stírací los, který nevyhrává, dostane cenu útěchy (výherní losy jsou v poměru 3:2 k nevýherním).
 • Účtenka uplatněna v soutěži „Šetři svoji úču“ je opatřena drobným razítkem a nemůže být v soutěži znovu použita, ovšem zákazníci mohou soutěžit opakovaně s dalšími účtenkami.

 

Hrajte online na www.centralmost.cz!

 • Od 18. do 31. srpna navíc můžete soutěžit i online na webových stránkách www.centralmost.cz! Rozdáváme celkem 100 cen a výherci si mohou vytočit například značkové školní pomůcky, nebo dárkové poukazy na fotoknihu od CeWe Fotolab.
 • Výhry budou k vyzvednutí na našem infokoutku, který je umístěn naproti prodejně klenoty Aurum, a to v termínu 18. srpna – 7. září ve všední dny v čase 12:00 – 16:30.
 • Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

 

Hrát a vyhrát můžete i do třetice v naší appce!

 • Výherní los si můžete setřít i v naší mobilní aplikaci CENTRAL MOST, a to od 15. do 31. srpna. Ikonka Vaší výhry se objeví po setření učitelky ve všech devíti kolečkách. Nákupní centrum Central Most si pro Vás připravilo celkem 97 cen. Těšit se tak můžete n a hodnotné dárky z našich obchodů, například na chytré hodinky Amazfit GT od prodejny Space, dětské školní batohy Marionnaud, na dárkové poukazy a značkové školní pomůcky nákupního centra Central Most. Hlavní cenou je zlatý kupón v hodnotě 3 000 korun.
 • Výhry budou k vyzvednutí do 7 dnů od obdržení sms zprávy, a to na našem infokoutku ve všední dny v čase 12:00 –16:30, který.
 • Nevyzvednuté výhry propadají k následnému použití a k dalším účelům provozovatele soutěže.

Další důležité podmínky všech soutěží:

Pořadatel i organizátor soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit. Úplné a aktuální znění pravidel bude vždy k dispozici na webových stránkách pořadatele.

Soutěžící si je vědom, že účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu, a to i nižší hodnoty.

Osoby nesplňující podmínky účasti v soutěži nebo jednající v rozporu s pravidly nebudou do soutěže zařazeny. Pokud se ukáže, že tato osoba se i přes uvedené stala výhercem, nemá nárok na výhru.

Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování na webových stránkách či v mobilní aplikaci vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např.: duplicitní e-mailový účet apod.).

Nárok na výhru nelze převádět na jiného soutěžícího nebo jinou osobu.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele a organizátora soutěže, a osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnancům blízkých. V případě, že se některá z těchto osob stane výhercem, výhra jí nebude předána a propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

šetři svoji úču náhled

Řekněte to svým přátelům

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email