Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Cropp

Cropp je značka oblečení pro mladé lidi s osobitým stylem, kteří hledají nové zážitky a vyjadřují svůj postoj a nezávislost prostřednictvím svého oblečení.

Prodejny Cropp nabízí módní kolekce výrobků pro lidi, kteří vědí, co chtějí a znají svůj životní postoj. Nebojte se konečně rozhodnout a vydat se tím správným směrem. Cropp vás láká na skvělé nabídky plné hravých variací, které vás zaujmou na první pohled. Buďte mladí. Nemusíte mít na to věk, ale především váš duch se může uvolnit a zvolit tempo podle svého. Cropp vám s tím pomůže.

Nová kampaň přináší módu, která povzbuzuje k aktivnímu životnímu stylu. Vybízí k tanci a nebrání se jakémukoliv šílenství. Cropp představuje novou kolekci s uvolněnou atmosférou, zábavou a radostí z každodenního života.

Dámská kolekce se soustředí na zvýraznění postavy a vyznačuje se sportovním charakterem. Styl je prokládán pastelovými barvami a exotickými motivy.

Pánové se můžou těšit především na módu z ulic velkých měst. Nejdůležitější je jedinečný styl a komfort, který umožňuje svobodu pro sport a aktivní trávení času. Kolekce je určena pro ty, kteří nemají rádi nudu.