Datart

DATART — opravdový elektrospecialista

V našich prodejnách máme stejné ceny jako na internetu!
Navíc vám zboží odvezeme zdarma domů, na chatu, kam si přejete.

Společenská odpovědnost

Naši firemní kulturu a fungování mezi sebou stavíme na firemních hodnotách, které vzešly od lidí, kteří firmu sami tvoří. Od lidí, kterým nejsou lhostejní vlastní kolegové v práci ani okolí. Od nás.

Označením „lidé lidem“ se dá jednoduše popsat podpora a pomoc, kterou s přirozenou samozřejmostí poskytujeme sobě navzájem – v okamžiku, kdy se někdo z nás dostane do tíživé situace. Ať už finanční sbírkou nebo třeba projektem „Dobročinná vánoční aukce“, prostřednictvím kterého si navzájem prodáváme nevšední zážitky nebo třeba lekce toho, v čem sami vynikáme. Vybrané peníze pak darujeme do rukou, které zrovna potřebují naši pomoc.

Životní prostředí a udržitelnost

Jedním z našich předpokladů strategického a dlouhodobého partnerství s dodavateli je jejich přístup k udržitelnosti, ať už je to výroba vysoce kvalitních energeticky úsporných produktů nebo například dlouhodobá opravitelnost výrobků. Řada našich dodavatelů klade důraz na dlouhou životnost svých výrobků garancí dostupných náhradních dílů a službou opravy, a to i několik let po vyřazení výrobku z prodeje.

Akce Datart pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Po

Út

St

Čt

So

Ne

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

Online kurz balení vánočních dárků

Nakupujete rádi dárky pro své blízké, ale když přijde na balení, tak nejste žádní machři? Nebo naopak chcete ještě vylepšit svou balicí techniku? Tak zbystřete!

Last minute vánoční nákupy

Vánoce jsou každý rok ve stejný čas, a přesto se nám mnohokrát podaří opět nestihnout všechno včas. Mezi tím vším pečením cukroví, zdobením stromečku i

Krevní plazma je potřeba, pomáhejte i vy

Krevní plazma je v současné době nenahraditelná a léky z ní vyráběné mají v lékařství široké využití. Pomáhají mimo jiné pacientům s poruchami imunity, kteří nyní patří k nejohroženějším skupinám,