EPICO

Stánek EPICO nabízí prémiové ochranné kryty a příslušenství pro mobilní telefony, tablety a notebooky.
V naší nabídce naleznete krásné a jedinečné kousky, které vás dostanou nejen svou funkčností, ale i svou krásou a výjimečností. Vybrat si můžete ze široké škály, od ultratenkých krytů až po dřevěné a hliníkové.
Garantujeme vám, že s naším příslušenstvím se z vašeho telefonu stane jedinečný módní doplněk.

Epico International představuje náš osobitý přístup k mobilnímu příslušenství, flexibilitu, kvalitu a především spolehlivost. Získali jsme důvěru desítek partnerů a těšíme se, že jedním z nich se stanete i vy.

NAŠE HODNOTY
#beproud vyjadřuje náš postoj k životu i byznysu a náš cíl je budovat dlouhodobé spolupráce jak s našimi klienty, tak našimi dodavateli, tak abychom byli v souznění s naší další klíčovou hodnotou – udržitelností. Používáme kvalitní materiály a snažíme se produkovat co nejmenší množství odpadu a eliminovat podíl plastů v našem balení.

NAŠE PRODUKTY
V Epico stavíme kvalitní materiály, špičkové technologie a čistý design nade vše. Vyrábíme příslušenství, které můžete využít doma, v práci i na cestách. Sami testujeme naše produkty tak, aby splňovaly náročné požadavky dnešní digitální doby. Vytváříme lehké, odolné příslušenství, které vždy sbalíte na cesty.

ZAKLADATELÉ
Od prvního dne vyrábíme naše produkty s vášní a hrdostí.
Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem shodli, že jim nevyhovuje žádné příslušenství na mobilní telefony dostupné na trhu a je čas to změnit.
Od té doby neúnavně pracujeme na tom, aby každý zákazník našel v našem portfoliu příslušenství podle svých potřeb.

Akce Epico pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Po

Út

St

Čt

So

Ne

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

Online kurz balení vánočních dárků

Nakupujete rádi dárky pro své blízké, ale když přijde na balení, tak nejste žádní machři? Nebo naopak chcete ještě vylepšit svou balicí techniku? Tak zbystřete!

Last minute vánoční nákupy

Vánoce jsou každý rok ve stejný čas, a přesto se nám mnohokrát podaří opět nestihnout všechno včas. Mezi tím vším pečením cukroví, zdobením stromečku i

Krevní plazma je potřeba, pomáhejte i vy

Krevní plazma je v současné době nenahraditelná a léky z ní vyráběné mají v lékařství široké využití. Pomáhají mimo jiné pacientům s poruchami imunity, kteří nyní patří k nejohroženějším skupinám,