EPICO

Stánek EPICO nabízí prémiové ochranné kryty a příslušenství pro mobilní telefony, tablety a notebooky.
V naší nabídce naleznete krásné a jedinečné kousky, které vás dostanou nejen svou funkčností, ale i svou krásou a výjimečností. Vybrat si můžete ze široké škály, od ultratenkých krytů až po dřevěné a hliníkové.
Garantujeme vám, že s naším příslušenstvím se z vašeho telefonu stane jedinečný módní doplněk.

Epico International představuje náš osobitý přístup k mobilnímu příslušenství, flexibilitu, kvalitu a především spolehlivost. Získali jsme důvěru desítek partnerů a těšíme se, že jedním z nich se stanete i vy.

NAŠE HODNOTY
#beproud vyjadřuje náš postoj k životu i byznysu a náš cíl je budovat dlouhodobé spolupráce jak s našimi klienty, tak našimi dodavateli, tak abychom byli v souznění s naší další klíčovou hodnotou – udržitelností. Používáme kvalitní materiály a snažíme se produkovat co nejmenší množství odpadu a eliminovat podíl plastů v našem balení.

NAŠE PRODUKTY
V Epico stavíme kvalitní materiály, špičkové technologie a čistý design nade vše. Vyrábíme příslušenství, které můžete využít doma, v práci i na cestách. Sami testujeme naše produkty tak, aby splňovaly náročné požadavky dnešní digitální doby. Vytváříme lehké, odolné příslušenství, které vždy sbalíte na cesty.

ZAKLADATELÉ
Od prvního dne vyrábíme naše produkty s vášní a hrdostí.
Epico vzniklo v létě 2014, kdy se Martin Habina s Romanem Nováčkem shodli, že jim nevyhovuje žádné příslušenství na mobilní telefony dostupné na trhu a je čas to změnit.
Od té doby neúnavně pracujeme na tom, aby každý zákazník našel v našem portfoliu příslušenství podle svých potřeb.

Akce Epico pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

epico logo

Po

Út

St

Čt

So

Ne

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

09:00 – 20:00

central nákupák logo

Vlog: Rodinná historie

Další díl Central nákupáku je tady! Dnes nám Eliška prozdradí, jak nejlépe uchovat digitální vzpomínky. Fotek v mobilu máme všichni mnoho. Jak jim dát hmatatelnou

central nákupák logo

Vlog: Podpořte svojí imunitu

Další díl Central nákupáku je tady! Dnes se s Eliškou podíváme na to, jak nejlépe podpořit imunitu v této nelehké době běžnými doplňky stravy, dostupnými

Jarní bundy

Vyzrajte na aprílové počasí!

Dělá si z vás aprílové počasí srandu? Se slušivými kabáty a bundami se nenecháte nachytat! Nebudeme si rozhodně nalhávat, že zima v tomto roce byla