Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Knihy Dobrovský

Největší mostecké knihkupectví jsme pro vás několik měsíců s láskou renovovali a upravovali. Nyní je ještě větší (jeho rozloha dosáhla téměř 280 m²). Náš tip – v létě si můžete koupit dobrou knihu, lahodnou kávu a vyrazit si číst do blízkého Parku Šibeník.

Knihkupectví si u čtenářů získává sympatie tím, že drží krok s nejmodernějšími trendy. Nejžhavější novinky tady objevíte vždy k datu vydání. A když přidáme aktuální bestsellery i léty prověřenou klasiku, dostanete kompletní knižní nabídku. Kromě knih zde má bohaté zastoupení i neknižní sortiment. V mostecké pobočce najdete sehranou partu lidí, která společně „knihkupčí” už osmým rokem, místní knihkupci jsou tady opravdu vstřícní a zkušení.

Takže, ať už hledáte dobrou knihu, potřebujete vhodný dárek nebo jen tak chcete prohodit pár slov o literatuře, na naší prodejně vás rádi uvidí.

V této prodejně můžete zakoupit dárkové knižní poukazy v hodnotách 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express.

K platbě rovněž můžete využít benefitní poukazy a karty Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus.

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior Pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete ZDE.

E-shop Knihy Dobrovský.

Osobní odběr na prodejně zdarma.

Objednávky lze osobně vyzvednout na prodejně. Při osobním odběru lze zaplatit hotově, kartou či prostřednictvím platných dárkových poukázek KNIHY DOBROVSKÝ.

Přijďte do Knihy Dobrovský a využijte některou z našich akcí. Pokud jste členy klubu a při nákupu předložíte klubovou kartičku, automaticky vás zařadíme do soutěže o 1000,- Kč na další nákup.

Připravili jsme pro vás slevu na vybrané dětské tituly a akci Odkryj si svou slevu (tato akce nelze kombinovat s jinou slevou).

A to není vše, při nákupu nad 500,- Kč prvních 150 zákazníků dostane balíček tří knih jako dárek. Více o akci na webu.

Chcete být za nákup odměněni? V tom případě nakupte v KNIHY DOBROVSKÝ. V tomto knihkupectví získáte při nákupu nad 399 Kč na výběr ze tří skvělých knih a jednu z nich získáte zcela zdarma. Tato nabídka platí do konce září a do vyprodání zásob.