Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Knihy Dobrovský

Největší mostecké knihkupectví jsme pro vás několik měsíců s láskou renovovali a upravovali. Nyní je ještě větší (jeho rozloha dosáhla téměř 280 m²). Náš tip – v létě si můžete koupit dobrou knihu, lahodnou kávu a vyrazit si číst do blízkého Parku Šibeník.

Knihkupectví si u čtenářů získává sympatie tím, že drží krok s nejmodernějšími trendy. Nejžhavější novinky tady objevíte vždy k datu vydání. A když přidáme aktuální bestsellery i léty prověřenou klasiku, dostanete kompletní knižní nabídku. Kromě knih zde má bohaté zastoupení i neknižní sortiment. V mostecké pobočce najdete sehranou partu lidí, která společně „knihkupčí” už osmým rokem, místní knihkupci jsou tady opravdu vstřícní a zkušení.

Takže, ať už hledáte dobrou knihu, potřebujete vhodný dárek nebo jen tak chcete prohodit pár slov o literatuře, na naší prodejně vás rádi uvidí.

V této prodejně můžete zakoupit dárkové knižní poukazy v hodnotách 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express.

K platbě rovněž můžete využít benefitní poukazy a karty Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus.

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior Pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete ZDE.

E-shop Knihy Dobrovský.

Osobní odběr na prodejně zdarma.

Objednávky lze osobně vyzvednout na prodejně. Při osobním odběru lze zaplatit hotově, kartou či prostřednictvím platných dárkových poukázek KNIHY DOBROVSKÝ.

V KNIHY DOBROVSKÝ na velikosti opět záleží! Oblíbená akce knihkupectví, kde dostanete slevu až 30 % podle výše komínku knih byla rozšířena i na všechny deskové hry, Albi tužku a Kouzelné čtení. Akce platí na prodejně KNIHY DOBROVSKÝ, a to od 22. 7. do 4. 8. Přijďte si změřit, jak velká je vaše knižní a herní vášeň.

V prodejně KNIHY DOBROVSKÝ najdete každý týden nové knižní koktejly slev. Nová témata a stále nízké ceny za zábavné čtení. Na vybrané tituly sleva 90 % po celé léto. Ideální dovolená? U vody s knížkou. Čtenáři najdou svůj záchranný kruh v KNIHY DOBROVSKÝ. Skvělé knihy za skvělé ceny.