Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Knihy Dobrovský

Síť knihkupectví Knihy Dobrovský nabízí široký sortiment, který zahrnuje beletrii, detektivky, cestopisy, mapy, učebnice, odbornou literaturu a další. Nabízíme i neknižní sortiment: lze koupit přání, záložky, hry, kalendáře a diáře, dárkové předměty i dárkové poukázky.

V prodejně KNIHY DOBROVSKÝ OC Centrál Most naleznete 11 000 knižních titulů všech žánrů.

Nabízíme široký sortiment české a světové beletrie. Pro zákazníky jsme připravili rozšířenou nabídku odborné literatury. Na své si přijdou fanoušci sci-fi a fantasy románů či historické a válečné literatury. Samozřejmě u nás najdete i kuchařky, knihy o sportu, zahradničení, počítačovou literaturu, mapy a cestovní průvodce. V studiu vám mohou pomoci slovníky a učebnice.

Z neknižního sortimentu nabízíme dárkové zboží, kalendáře a diáře.

V této prodejně můžete zakoupit dárkové knižní poukázky.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete ZDE.

E-shop Knihy Dobrovský.

Osobní odběr na prodejně zdarma.

Objednávky lze osobně vyzvednout na prodejně. Při osobním odběru lze zaplatit hotově, kartou či prostřednictvím platných dárkových poukázek KNIHY DOBROVSKÝ.

20% sleva pro Klubáky!

Všichni Klubáci i nově registrovaní, pozor! Máme pro vás 20% slevu, která platí téměř na VŠE. Lze ji uplatnit přímo na prodejně na veškerý sortiment kromě učebnic, dárkových poukazů, již zlevněného zboží. Slevy nelze kombinovat.

Podmínkou využití slevy je být členem Klubu KD, případně se registrovat.

Navštivte krásnou, moderní prodejnu KNIHY DOBROVSKÝ, která po rekonstrukci znovu otevírá své brány. Tisíce fantastických knižních a dárkových titulů a osobní odběr z e-shopu zdarma!

Knižní nálož v Knihy Dobrovský!

Hledáme správné knihomoly, kteří nám pomohou zbavit se knih! V našem skladu uvolňujeme místo pro novinky na rok 2019, proto nyní můžete zakoupit desítky knih se slevou až 90 % – je to tedy pořádná slevová nálož! POUZE NA E-SHOPU KNIHY DOBROVSKÝ – do odvolání!

Podrobnosti o titulech ve slevě najdete na e-shopu www.knihydobrovsky.cz

Využijte slevu 50 % na 20 vybraných hravých dětských knížek. Exkluzivní nabídka pro návštěvníky centra platí na prodejně KNIHY DOBROVSKÝ. Rozmanité knihy pro caparty všech věkových kategorií. Akce platí od 11.- 30. března.

Ve dnech 15.- 17. března využijte slevu v KNIHY DOBROVSKÝ! Pokud jste členy klubu (platí i pro nově registrované), obdržíte na pokladně slevu 15 % na vše, kromě již zlevněného zboží, dárkových poukazů, učebnic a nákupu v e-shopu. Slevy se nekombinují.