Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Knihy Dobrovský

Největší mostecké knihkupectví jsme pro vás několik měsíců s láskou renovovali a upravovali. Nyní je ještě větší (jeho rozloha dosáhla téměř 280 m²). Náš tip – v létě si můžete koupit dobrou knihu, lahodnou kávu a vyrazit si číst do blízkého Parku Šibeník.

Knihkupectví si u čtenářů získává sympatie tím, že drží krok s nejmodernějšími trendy. Nejžhavější novinky tady objevíte vždy k datu vydání. A když přidáme aktuální bestsellery i léty prověřenou klasiku, dostanete kompletní knižní nabídku. Kromě knih zde má bohaté zastoupení i neknižní sortiment. V mostecké pobočce najdete sehranou partu lidí, která společně „knihkupčí” už osmým rokem, místní knihkupci jsou tady opravdu vstřícní a zkušení.

Takže, ať už hledáte dobrou knihu, potřebujete vhodný dárek nebo jen tak chcete prohodit pár slov o literatuře, na naší prodejně vás rádi uvidí.

V této prodejně můžete zakoupit dárkové knižní poukazy v hodnotách 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express.

K platbě rovněž můžete využít benefitní poukazy a karty Unišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus.

Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior Pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete ZDE.

E-shop Knihy Dobrovský.

Osobní odběr na prodejně zdarma.

Objednávky lze osobně vyzvednout na prodejně. Při osobním odběru lze zaplatit hotově, kartou či prostřednictvím platných dárkových poukázek KNIHY DOBROVSKÝ.

Přijďte do Knihy Dobrovský a využijte některou z našich akcí. Pokud jste členy klubu a při nákupu předložíte klubovou kartičku, automaticky vás zařadíme do soutěže o 1000,- Kč na další nákup.

Vybavte se inspirací na cesty s KNIHY DOBROVSKÝ! Sleva až 80 % na vybrané knížky, které představují krásy světa a jeho objevování. Prolistujte celý svět! Akce platí do 28.10. nebo do vyčerpání zásob v knihkupectví KNIHY DOBROVSKÝ.

KVÍDO CESTOVATEL

Hledáš zajímavé tipy na výlety? Plníš rád/a různé úkoly a výzvy? Sbíráš rád/a samolepky? Lákají tě cesty za pokladem? Vydej se na zážitkové výlety a cesty za pokladem s chobotničkou Kvído.
Zábavné cestování pro rodiče a děti od 4 do 12 let po celé České republice.