Paneria PAUL

Už jste našli jedno místo, kde si pochutnáte na čerstvě mleté voňavé kávě s křupavým croissantem, kde si koupíte do ruky svačinku plnou vitamínů a kam si odběhnete na rychlý výživný oběd? My takové máme. Síť prodejen Paneria Paul je přesně to, co hledáte.

Křupavé bagety lákavě naplněné lahůdkami, chlebíčky, co k Čechům prostě patří, svěží saláty plné vitamínů, kosmopolitní pizzy a quiche, roztomilé kanapky na malý hlad a dlouhé schůze, panini, bagely a quesadillas světového významu… To vše tu připravujeme s láskou podle vyzkoušených receptur a z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin.

Bude sladká tečka? Ale jistě, tartaletky, panna cotta, tiramisu a skvělé dorty.

Myslíme samozřejmě i na pitný režim. Čerstvě vymačkané šťávy, několik druhů kávy a vybrané čaje jsou vždy připraveny. A nalijme si čistého vína, ať už je to Veltlín, Ryzlink nebo Svatovavřinecké.

Stavte se u nás cestou a nechte si naservírovat nějakou z našich dobrot s úsměvem. 

Naše produkty si můžete v klidu vychutnat na místě či odnést s sebou. Rádi Vás přivítáme po celý den, ať se rozhodnete si u nás dopřát svůj ranní šálek kávy, oběd či chutnou večeři.

Chutné novinky Panerie Paul pravidelně zveřejňujeme v sekci Nabídky

Novinky OC Central Most naleznete ZDE

O věrnostním klubu Central Club a jeho výhodách se více dozvíte ZDE

Sejdeme se v Centralu!

Po

Út

St

Čt

So

Ne

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

08:00 – 20:00

Online kurz balení vánočních dárků

Nakupujete rádi dárky pro své blízké, ale když přijde na balení, tak nejste žádní machři? Nebo naopak chcete ještě vylepšit svou balicí techniku? Tak zbystřete!

Last minute vánoční nákupy

Vánoce jsou každý rok ve stejný čas, a přesto se nám mnohokrát podaří opět nestihnout všechno včas. Mezi tím vším pečením cukroví, zdobením stromečku i

Krevní plazma je potřeba, pomáhejte i vy

Krevní plazma je v současné době nenahraditelná a léky z ní vyráběné mají v lékařství široké využití. Pomáhají mimo jiné pacientům s poruchami imunity, kteří nyní patří k nejohroženějším skupinám,