Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

Pompo

Hračkářství POMPO nabízí široký sortiment hraček od všech významných světových i tuzemských výrobců ve všech cenových hladinách. To vše doplňujeme permanentní nabídkou rozmanitého akčního zboží. Těšíme se na Vaši návštěvu!

POMPO je největší sítí prodejen hraček v České republice. V naší nabídce naleznete značky LEGO, Mattel, Hasbro, Epline a mnohem více. Naším posláním je plnit dětská přání, proto u nás vždy naleznete aktuální nabídku hraček, po nichž děti nejvíce touží. Zároveň dbáme u všech produktů na vysokou kvalitu, herní hodnotu a bezpečnost. A pokud si nebudete vědět rady, velmi rádi a ochotně Vám s výběrem pomůžeme.

POMPO pro nejmenší a dárek

Milé maminky, víte, že v prodejnách POMPO najdete kromě hraček také potřeby pro miminka? Kočárky, baby sortiment i hračky pro nejmenší děti? Právě teď pro vás máme dárek. Když si u nás vyberete jakýkoli výrobek značky T-TOMI, dostanete k nákupu vzorek pracího prášku Persil Sensitive.

T-TOMI nabízí rychlozavinovačky, bambusové bio osušky, bambusové pleny, plenkové plavky a kalhotky, slintáčky a další výbavičku, se kterou bude vaše miminko jako v bavlnce. Akce platí do rozdání zásoby vzorků. Těšíme se na vás v prodejně POMPO.