Obchody · 9:00—20:00

Albert · Po—So 8:00—21:00 · Ne 9:00—21:00

+420 774 470 341

Central Club

Čeština

REGATTA

Nabízíme širokou škálu outdoorové a volnočasové oblečení, aby si každý mohl užít venku co nejvíce zábavy bez ohledu na počasí.

Nabízíme širokou škálu outdoorové a volnočasové oblečení, aby si každý mohl užít venku co nejvíce zábavy bez ohledu na počasí.

Britská značka Regatta byla založena 12 nadšenci v roce 1981.


Jejím cílem bylo vytvořit skvělé oblečení, které by si mohli lidé dovolit, kvalitní a funkční oděv, ve kterém můžou pobývat venku a užívat si čerstvého vzduchu bez obav, kolik bude stát. V průběhu let se Regatta vypracovala na jednu z neprodejnějších outdoorových značek na evropském trhu a nyní je jedním z významných výrobců oblečení, batohů a obuvy.

Stálé se snaží inovovat své technologie a využívá svých dlouholetých zkušeností a připomínek zákazníků. Klade důraz na to, aby byly oděvy šity v moderní designu, ale přesto zůstala nenarušena jejich funkčnost a praktičnost.

Outdoorové oblečení a vybavení je zpracováváno jen z těch nejlepších materiálů, které obstojí i za nepříznivého počasí a navíc vyniká svou lehkostí a skladností. V nabídce naleznete oděvy nepromokavé, voděodolné, prodyšné, větruvzdorné i outdoorovou či fashion obuv s kvalitní podešví pro každou příležitost.