Obchody: 9:00–20:00
Albert: Po–So 8:00–21:00, Ne 9:00–21:00
Search
Generic filters

Pracovní nabídky v Centralu Most

Hledáte brigádu nebo práci na hlavní či zkrácený poměr?

Práce v obchodním centru přináší řadu výhod. Ať už vás honí mlsná, máte velký hlad, zapomenete doma deodorant, rotrhnete si silonky, nebo potřebujete udělat nákup na víkend, v Centralu Most máte celý den vše při ruce.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku a zašlete nám vyplněný formulář.

Není tu práce pro vás?

Zašlete nám e-mail se životopisem v příloze na adresu martin.kostir@cbre.com a my se vám ozveme, až se u nás objeví práce nová.

Zasláním Vašich osobních údajů na výše uvedené kontakty pro získání práce, dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Práce v Bageterie Boulevard

POJĎTE MEZI NÁS 😊 Hledáme kolegy do našeho týmu. Máte-li zajem u nás pracovat na hlavní pracovní poměr anebo jako brigádník, kontaktujte nás na e-mailu: bb_most_central@bb.cz ,nebo osobně přímo v provozovně. TEŠÍME SE NA NOVÉ KOLEGY! Bageterie Boulevard. Řekněte to svým přátelům Share on facebook Share on twitter Share on

Brigádník do dětského koutku

Hlídání dětí v době nákupů zákazníků OC Central. Dětský koutek je rozdělen na vstupní, herní a klidovou zónu. V herní zóně děti využijí velkou herní sestavu se skluzavkou a bazénkem s relaxačními kuličkami. V klidové zóně si děti mohou kreslit na výtvarném stole nebo se koukat na svou oblíbenou pohádku na